Tablet Samsung Galaxy Tab GT-P3110TSAXEZ

Tablet Samsung Galaxy Tab GT-P3110TSAXEZ je svými rozměry a nízkou hmotností ideálním společníkem na vaše cesty. Ať už potřebujete na svých služebních cestách komunikovat se svými obchodními partnery nebo si chcete zkrátit dlouhou chvíli kvalitním zážitkem z oblíbené hudby či filmu.

Samsung Galaxy Tab GT-P3110TSAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Samsung Galaxy Tab GT-P3110TSAXEZ - srovnejte si ceny

7“ displej nabízí rozlišení obrazu 1024 x 600 bodů. Vyhoví tak i náročným divákům vyhledávajícím kvalitní zobrazení. Tablet disponuje i bohatou škálou podporovaných formátů a kodeků. Fotoaparát s přední 3 Mpix kamerou a zadní VGA kamerou vám plnohodnotně zachytí snímky z vašich cest. Fotoaparát je obohacen o množství režimů a efektů, aby vaše fotografie byly ještě více kvalitní.

Výkonný dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz zajistí plynulý a špičkový výkon při práci s náročnými dynamickými aplikacemi. Energii čerpá tento tablet z výkonné baterie s kapacitou 4000 mAh. Mozek celého tabletu tvoří nejnovější operační systém Android 4 Ice Cream Sandwich, díky kterému si můžete vychutnávat rychlou odezvu obrazovky a lepší procházení webu. Správu vašich multimedií zajišťují aplikace Music Hub, Readers Hub a Video Hub. S těmito aplikacemi můžete z jednoho místa čerpat vaše elektronické knihy, hudbu a filmy. Odpadá tím zdlouhavé přenášení vašich oblíbených multimedií. Služba S Suggest je propojena s Android Market a Samsung Apps a neustále vám nabízí a doporučuje nejnovější aplikace, které byste si neměli nechat ujít. Vychází tak s aplikací a oblastí, které nejvíce používáte. Samozřejmostí jsou aplikace pro organizaci vašeho času jako kalendář, zápisník či kalkulačka. Nutností tohoto tabletu je Wi-Fi připojení a HTML prohlížeč. Externí pamětí lze dosáhnout úložného prostoru až 32GB, což představuje dostatek místa pro vaše soubory. Tento tablet se stane skvělým společníkem jak při vašich cestách, tak i při úspěšných obchodních jednáních.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších