Tablet Samsung Galaxy Note GT-N8010EAAXEZ

Samsung opět vsadil na výkonný a cenově dostupný tablet. Chcete na své tabletu sledovat filmy a přitom brouzdat po internetu? Napsat recenzi na restauraci, ve které právě sedíte? Pak je Galaxy tou pravou volbou pro vás. Stačí pouze stisknout tlačítko Multiscreen, které spustí internet nebo aplikaci Note S, bez jakéhokoliv zastavení či přerušení vámi spuštěné aplikace.

Samsung Galaxy Note GT-N8010EAAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Samsung Galaxy Note GT-N8010EAAXEZ - srovnejte si ceny

Opravdu si vyhrál s integrovaným perem S Pen, který navodí až neskutečný pocit reálné tužky a psaní na obyčejný papír. Dokáže nepřekonatelně rozpoznat velikost tlaku na obrazovku a s tím jsou spojené další funkce, které jsou opravdu domyšlené do nejmenšího detailu. Aplikace Note S usnadní vkládání poznámek, vašich pocitů nebo psaní deníků, můžete vybrat vás styl ze 7 předpřipravených šablon. Aplikace Formula Match dokáže vypočítat napsané matematické příklady a vytvořit k nim graf. Pro jazykové nadšence má tablet připravenou aplikaci Learning Hub. Jedinou vadou na kráse je chybějící slot na SIM kartu.

Displej s příjemnou velikostí 10.1" a rozlišením 1280 x 800, zajistí ostrý obraz, například při sledování filmů. Na internet se připojíte pohodlně pomocí wifi. S operačním systém Google Android 4.0 a frekvence 1,4 GHz dokáže uspokojit i ty nenáročnější uživatelské aplikace, které si můžete vybrat v obchodě Google Play. Podporuje klasické aplikace, jaké jsou Facebook, Skype, Twitter, YouTube nebo Gmail. Svými rozměry a výkonem se hravě vyrovná běžnému netbooku.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších