Tablet Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ

Značku Samsung není třeba dlouze představovat. Trh s elektronikou zásobuje skvělými přístroji a na poli tabletů je jedním největších přeborníků, který směle konkuruje samotnému Applu. Jejich letošní novinka, Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ, je horkým kandidátem na nejlepší tablet určený pro náročnou klientelu.

Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ - srovnejte si ceny

Jedinečnost tohoto šviháka tkví v širokém využití. Čtyřjádrový procesor a 2 GB RAM hravě zvládnou vyplnit všechny Vaše požadavky. Díky stylusu S-Pen mění Vaše kreativní nápady v realitu během pár sekund. Fotografie či video můžete nahrávat pomocí vysoce kvalitního zabudovaného fotoaparátu s rozlišením 5 Mpix, a samozřejmostí je i přední kamera pro pohodlné videohovory. Vaše výtvory a statusy můžete okamžitě sdílet díky WiFi a 3G modemům, a propojení Vašeho tabletu a dalších zařízení hravě zvládne zabudovaný Bluetooth. Samozřejmostí jsou sloty pro HDMI a USB. Při řízení auta Vám tento fešák pomůže najít správnou cestu díky GPS navigaci.

Co se týče operačního systému, disponuje tablet přelomovým Android 4.0 Ice Cream Sandwich z dílen společnosti Google. Uvidíte, že si jej, stejně jako zmrzlinu, brzy zamilujete. Při více činnostech se Vám jistě bude hodit i funkce Multitasking, kde jednoduše přepnete z jednoho programu do druhého, aniž by to tablet zpomalovalo. Ušetříte si tak zbytečné čekání i vypínání aplikací. A nemusíte se ani bát, že se tablet vybije. Baterie vydrží i 1500 hodin! Posuďte tedy sami. Není zkrátka skvělý?

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších