Tablet Prestigio MultiPad PMP5080C

Tento stylový 8“ tablet nabízí příjemnou a pohodlnou práci s mnohými formáty v prostředí Androidu 4.0. Poslouží doma, ale díky svým rozměrům i v práci, ve škole nebo na cestách. Kromě základních funkcí, jako je tvorba nejrůznějších dokumentů, prohlížení fotografií a sufrování na internetu se může pyšnit také Full HD rozlišením s možností přenosu na televizi nebo projektor. Můžete tak své fotografie a vide ukazovat ve velkém. Při skypování jistě nepohrdnete také videopřenosem.

Prestigio MultiPad PMP5080C lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Prestigio MultiPad PMP5080C - srovnejte si ceny

Tablety Prestigio MultiPad PMP5080C jsou standardně dodávány s mnoha přeinstalovanými aplikacemi. Pokud i přesto zjistíte, že nějakou funkci nebo hru postrádáte, jednoduše si ji stáhnete z Android Marketu. Kromě klasických her je možné hrát také pohybové hry s použitím G-senzoru anebo 3D hry. Své soubory pak můžete ukládat na interní 8GB paměť nebo SD kartu.

Uvnitř tabletu můžete nalézt procesor 1GHz ARM Cortex A8, který umožňuje rychlejší výkon i při použití 3D grafiky v hrách i aplikacích. Všechny tato vlastnosti dělají z Prestigio MultiPad PMP5080C jedinečný a při porovnání ceny a výkonu úžasný tablet pro každého.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších