Tablet Manta MID08

Na první pohled je tablet zajímavý svou cenou. Nadstandardní výbava spolu se skvělým výkonem, vám doslova vezme dech. Na cestách vás potěší nízká hmotnost (355 g) a slušná vydrž baterie, která je až 4,5h.

Manta MID08 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

S Mantou není problém vést videohovory přes aplikaci Skype, pomocí vestavěného fotoaparátu. Výrobce nezapomněl na herní nadšence. Do svého výrobku zařadil 3D akcelerátor grafiky, který zvládne i náročnější hry. Samozřejmostí je polohovací čidlo, které automaticky natáčí obraz. Displej má velice dobrou odezvu dotyku s podporou MultiTouch. Displej s velikostí 7" a rozlišením 800x480, zajistí přijatelný obraz, při sledování filmů, ve kterých mu nedělají problém titulky a ani formáty typu avi, mp4 a wma.

Tablet Manta MID08 - srovnejte si ceny

Na internet se připojíte pohodlně pomocí WIFI 802.11b/g/n. Operačním systém Android 4.0 a frekvence 1 GHz dokáže zajistit bezproblémový chod uživatelský aplikací, které si můžete vybrat v obchodě Google Play. Na vestavěnou paměť o velikosti 4GB si můžete ukládat nemalé množství vašich dokumentů. Podporuje micro SDHC karty až do velikosti 32GB. Zvládá klasické aplikace, jaké jsou například Facebook nebo Skype. Jinak řečeno „Za málo peněz, hodně muziky“.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších