Tablet Google Nexus 7 16GB

Tablet Google Nexus 7 je výsledkem výjimečného spojení nejpopulárnějšího vývojáře operačních systémů - dosud pouze pro mobilní telefony a nejprodávanějšího výrobce tabletů. Na první pohled zaujme neuvěřitelně štíhlým profilem a nízkou hmotností.

Google Nexus 7 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Google Nexus 7 16GB - srovnejte si ceny

Jeho 7“ displej s podporou dotyků všemi 10 prsty a s technologií IPS nabízí opravdu skvělou podívanou. Technologie Asus TruVivid zajistí vysokou úroveň jasu jak venku při slunečním svitu, tak i uvnitř při zhoršených světelných podmínkách. Vše je zobrazováno v ideálním poměru 16:3 a v rozlišení 1280 x 800 bodů. Ohromí i vestavěná širokoúhlá kamera s rozlišením 1,2 megapixelu. Tento displej opravdu vybízí k dotyku! Uživatele, kteří tráví většinu času na cestách, potěší výkonná Li-Pol baterie s výdrží téměř 10 hodin. Vyklouznutí tabletu z ruky zabraňuje povrch opatřený texturou a odolné krycí sklo Corning Fit Glass.

Uvnitř pracuje nejnovější a vysoce výkonný operační systém Google Android 4.1 Jelly Bean. Od ostatních verzí disponuje opravdu razantním zrychlením, které přispívá k plynulosti i náročných aplikací. Aplikace jako Google + umožní videokomunikaci až s 9 přáteli najednou, díky funkci Voice Typing se stačí pouze dotknout mikrofonu a pomocí hlasu můžete psát sms nebo emaily. Nechybí ani typické aplikace od společnosti Google jako jsou Youtube, Gmail, Google Chrome a dalších 600 000 her a aplikací z nichž řada je k dispozici zcela zdarma. Úložný prostor 16 GB poskytuje dostatek místa pro vaše dokumenty i media. Tento průlomový tablet nebyl ošizen ani o GPS přijímač, který zde pracuje opravdu rychle a přesně dokáže lokalizovat polohu. Připojení pomocí Wi-Fi je u takového přístroje samozřejmostí. Podporuje všechny standardy a navíc disponuje funkcí Wi-Fi Direct, která umožní připojit dvě zařízení a vyměnit si mezi sebou multimediální obsah. Tento premiérový tablet si svou kvalitou a funkcemi získá každého, kdo se odváží byť jen dotknout.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších