Tablet GoClever TAB T76GPSTV

Také si říkáte, že je načase jít s dobou a koupit si tablet? Nebo prostě hledáte „kamaráda“ svému nynějšímu tabletu? Nechcete zbytečně utrácet, ale máte vysoké nároky? Pak jste narazili na to nejlepší, co se dá v této cenové kategorii sehnat. GoClever TAB T76GPSTV Vás zaručeně nadchne!

GoClever TAB T76GPSTV lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet GoClever TAB T76GPSTV - srovnejte si ceny

Sedmipalcový krasavec s multi-touch dotykovým ovládáním ve svých útrobách skrývá spoustu užitečného vybavení, které můžete využít v téměř jakékoli situaci. Až pojedete do práce či na výlet, Váš tablet Vám poslouží jako GPS, až budete chtít zachytit neopakovatelnou momentku, změní se díky zabudovanému DVR zařízení na kvalitní fotoaparát či kameru s rozlišením 2 Mpix. Stejně tak jej můžete proměnit v přenosnou televizi skrze DVB-T přijímač, díky pouzdru s klávesnicí zase v kouzelný malý notebook. Potěší Vás jistě také možnost připojit se k internetu díky zabudovanému WiFi přijímači.

A neméně slušná je i obrazovka tohoto krasavce. Sledovat filmy nebo hrát hry na něm můžete ve skvělém HD rozlišení. Tablet má zabudované čidlo naklápění, díky kterému si budete moci kdykoli i během hraní her obrazovku překlopit z portret do landscape módu. Budete si tak moci lépe vychutnat i 3D hry, které Vás zaručeně osloví. A díky operačnímu systému Android 4 máte kdykoli přístup do online Google Play obchodu, kde můžete stahovat nekonečné množství zábavy a vylepšení pro Váš přístroj. Tak co více si můžete přát?

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších