Tablet GoClever TAB A73

Tablet GoClever TAB A73 nabízí elegantní způsob, jak být stále v kontaktu s okolním světem. Díky svým rozměrům ho totiž můžete mít stále při sobě. Na 7“ displeji můžete pohodlně a hlavně kdekoliv prohlížet obrázky, videa, psát různé dokumenty, surfovat internetem, skypovat ale také například fotit. Operační systém Android Vám krom jiného nabízí také přístup do Android Marketu, kde najdete tisícovky aplikací a her ke stažení za poplatek i zdarma. Stažené aplikace si můžete uložit do interní paměti, nebo na SD kartu

GoClever TAB A73 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet GoClever TAB A73 - srovnejte si ceny

Samozřejmostí je G-senzor pro zábavné hraní her, ale i přetáčení displeje. Tablet je vybaven procesorem Cortex-A, který se používá v aplikacích náročných na výkon, což umožňuje plynulé spuštění a činnost všech aplikací i samotného systému.

Pokud si nevíte rady s ovládáním, nebo máte technický problém, není nic jednoduššího, než se obrátit na Servis Go Clever anebo Hotline GoClever, kde jsou Vám pracovníci stále k dispozici. Nedílnou součástí služeb poskytovaných k tabletu GoClever TAB A73 je odvoz do servisu zcela ZDARMA. GoClever TAB A73 je ideálním řeším pro ty, kteří chtějí kvalitní tablet za příjemnou cenu. Prodává se v černé a stříbrné barvě.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších