Tablet GoClever TAB A103

Hledáte výkonný univerzální tablet za přijatelnou cenu? Sáhněte po GOCLEVER TAB A103 a budete mít po starostech! Toto univerzální internetové zařízení se pyšní kapacitní multi-touch 5bodovou dotykovou obrazovkou s úžasně rychlou odezvou. Můžete pracovat s gesty pinch, tap, drag i swipe. Svou velikostí 10“ s rozlišením 1024 x 600 pixelů je obrazovka perfektní pro prohlížení webu, čtení e-mailů nebo využití pracovních aplikací. Díky operačnímu systému Android a přístupu k obchodu Google Play je na výběr nepřeberné množství aplikací.

GoClever TAB A103 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet GoClever TAB A103 - srovnejte si ceny

Plynulý chod tabletu zajišťuje vysoce výkonný vícejádrový procesor Cortex A8 s frekvencí 1 GHz. O zábavu se postará akcelerátor pro 3D hry OpenGL Mali400. Díky hardwarové akceleraci si můžete pohrát i s HD videem a grafikou. Nechybí dekodér videa Super HD 2160p/3D. K uskutečnění videochatu můžete využít čelní VGA fotoaparát.

Tablet automaticky reaguje na otočení obrazovky díky G-sensoru, externí obrazovky lze připojit pomocí HDMI až do 1080p HD. Bezdrátové připojení k internetu využijete pomocí Wi-Fi (802.11 b/g/n), k dispozici je také USB a mini USB, zvukový výstup mini jack 3,5mm nebo čtečka karet 1x micro SDHC, až 32 GB.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších