Asus EEE Pad Transformer TF300T-1A122A - tablet

Asus EEE Pad Transformer TF300T-1A122A je tablet nejnovější generace. Jedná se o tablet a mini notebook v jednom vynikající svou štíhlostí a lehkostí. Transformer je určen všem, kteří hledají multimediálního společníka na cesty, ale i partnera pro pracovní aplikace, přístup k e-mailu nebo prohlížení webu.

Asus EEE Pad Transformer TF300T-1A122A lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Asus EEE Pad Transformer TF300T-1A122A - srovnejte si ceny

Základní charakteristiky tohoto zařízení jsou operační systém Android 4.0 a čipová sada NVIDIA Tegra 3 s podporou Adobe Flash , která zajišťuje plynulé přehrávání videa v HD rozlišení. Vynikající je i herní výkon a rychlost procházení webu. Tabletu dominuje 10,1“ kapacitní dotyková obrazovka. K dispozici je přední (1,2 Mpx) a zadní (8 Mpx) kamera pro pořizování kvalitních snímků a přenos videohovorů třeba z místa, kde se právě nacházíte. Plnohodnotný notebook získá uživatel díky volitelné dokovací stanici s QWERTY klávesnicí. Pro jednoduché připojení k externím monitorům je připraven vestavěný konektor mini-HDMI zajišťující přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p.

Samozřejmostí jsou G-Sensor, gyroskop, GPS, stereofonní reproduktory, vysoce kvalitní mikrofon, USB, čtečka karet, podpora Multi-Task a široké spektrum dostupných aplikací. Oblíbené hudební soubory lze poslouchat pomocí 1 x 2-v-1 Audio jacku (sluchátka / mikrofon-in).

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších