Apple iPad 2 16GB WiFi - nejlevnější iPad

Tablety jsou mobilní zařízení vhodná pro rychlý přístup k internetu, sledování filmů, poslouchání hudby, prohlížení fotografií a mnoha dalším činnostem. Hlavní výhodou tabletu oproti notebookům a netbookům je jeho nízká hmotnost a menší rozměry, díky nimž se skvěle hodí pro každodenní použití a snadné přenášení dat. Hledáte-li tablet s nejlepším poměrem výkon/cena, je model Apple iPad 2 určen právě Vám.

Apple iPad 2 16GB WiFi lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Apple iPad 2 16GB WiFi - iPad pro vás

Vylepšený tablet Apple iPad 2 nabízí vysoký výkon díky dvoujádrovému procesoru Apple A5 s frekvencí 1 GHz a vylepšené grafické části. Přístroj dále disponuje pamětí 16 GB a operační pamětí 1 GB, operačním systémem iOS a lesklým displejem o velikosti 9,7 palců a rozlišení 1024 x 768 px. Mezi základní výbavu patří bluetooth, vestavěná kamera, WiFi , multitouch a široká škála aplikací.

Oproti předchozí verzi disponuje nový Apple iPad 2 o 1/3 užším tělem, rozměry tabletu tak činí pouhých 241,2 x 185,7 x 8,8 mm. Spolu s hmotností 601 g a výdrží až 10 hodin je proto tento model ideální volbou pro uživatele, kteří často cestují a potřebují být neustále online. K internetovému obsahu se rychle dostanete pomocí bezdrátového připojení WiFi, externí zařízení připojíte přes BlueTooth 2.1.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších