Apple iPad 2 16GB WiFi 3G - nejlepší ipad

Hledáte zařízení pro rychlý přístup k internetu, multimediální využití či čtení elektronických knih? Jste neustále na cestách, a proto potřebujete lehký a malý přístroj, který bude vždy po ruce? Právě pro vás je určen vylepšený tablet Apple iPad 2, který je kombinací těch nejlepších vlastností netbooku, tabletu a elektronické knihy.

Apple iPad 2 16GB WiFi 3G lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Tablet Apple iPad 2 16GB WiFi 3G - ipad pro vás

Pýchou tabletu Apple iPad 2 je výkonný dvoujádrový procesor Apple A5 s frekvencí 1 GHz a špičková grafická část. Kombinace těchto dvou základních komponent tabletu zajišťuje bezkonkurenční výpočetní výkon, mnohem více multimediální zábavy a až 10 hodin mobilního provozu. Dále tablet nabízí bluetooth, vestavěnou kameru, WiFi, 3G, multitouch i GPS, to vše zabalené do atraktivního přístroje osvědčené značky Apple.

Bezdotykový IPS displej o uhlopříčce 9,7“ a rozlišení 1024 x 768 px zaručuje jemné a věrohodné odstíny barev, lepší zobrazení je ještě podpořeno senzorem okolního osvětlení, který zajišťuje optimální podsvícení a parametry displeje. S rozměry 241,2 x 185,7 x 8,8 mm a hmotností 613 g je tablet Apple iPad 2 ideální pro široké spektrum uživatelů, navíc je plně kompatibilní s telefony iPhone či s původní verzí Apple iPad a jejich aplikacemi.

[-]zpět

TOP 5 nejlevnějších

TOP 5 nejprodávanějších